Osiągnięcia i sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2021/22

Stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej 2021/22Nagroda rysunek.png

Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły uzyskali stypendium artystyczne Prezydenta Białegostoku.
Janek ucz. kl. VIIIb, Mikołaj ucz. kl. VIIa i Maja, tegoroczna absolwentka, to członkowie Białoruskiego Dziecięcego Zespołu Tanecznego "Podlaski Wianok". Gratulujemy sukcesów i stypendium.

Innowacyjny Nauczycielsuper belfer.png

Z radością informujemy, że nauczyciel naszej szkoły, Katarzyna Polak, została przyjęta do grupy SUPERBELFRZY RP. To prestiżowe wyróżnienie i docenienie pracy i zaangażowania dostępne jedynie dla wąskiego grona nauczycieli. Superbelfrzy PL to grupa innowacyjnych nauczycieli, eduzmianiaczy, którzy inspirują, edukują i wspierają nauczycieli z całej Polski. Nauczycieli, którzy mają wpływ na polską edukację. Gratulujemy!

Medale „Diligentiae – za pilność”

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wręczył najlepszym uczniom oraz ich mistrzom medale „Diligentiae – za pilność”. Wśród wyróżnionych jest nasza absolwentka Maja Zasim i nauczycielka matematyki pani Agnieszka Krygier. Gratulujemy.

Microsoft Innovative Educator Expert

Miło nam poinformować o sukcesie naszych nauczycieli, którzy ponownie zostali wybrani ekspertami firmy Microsoft, tym razem na rok 2021-2022. Gratulujemy uznania za Microsoft Innovative Educator Expert! Cieszy obecność naszych nauczycieli w ogólnoświatowym gronie pasjonatów IT. "MIE Expert" to innowacyjny edukator, który ma pasję do wykorzystywania technologii Microsoft w edukacji oraz dzieli się swoją wiedzą z innymi.

Odznaka nauczycieli Microsoft.jpg

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/21

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesach naszej uczennicy w konkursach historycznych; "Podlascy Żydzi" oraz "Z miłości do niepodległej Ojczyzny - życie i działalność gen. Władysława Andersa. Gratulujemy

Natomiast w konkursie informatyczno-matematycznym uczennica klasy VIIa zdobyła III miejsce wśród szkół INFOTECH, a uczeń IVb wszedł do finału Ogólnopolskiego Wyzwania programistyczego PicBlocks. Gratulujemy