Laboratorium Przyszłości

logo-Laboratoria_Przyszłości_poziom_kolor.png

Nasza szkoła przystąpiła w roku szkolnym 2021/2022 do programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją inicjatywy jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach tego programu zakupiliśmy: mikroskopy, maszyny do szycia, krosna, gogle wirtualnej rzeczywistości VR z akcesoriami i oprogramowaniem, drukarkę 3D z akcesoriami, laptop, mikrokontrolery z czujnikami i akcesoriami, lutownicę z akcesoriami, roboty edukacyjne z akcesoriami, zestaw audio-wideo, słuchawki, klocki Karbo.

Więcej informacji o programie na stronie: https://www.gov.pl/web/laboratoria

Ostrzeżenie dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika gogli VR.