Konsultacje

 

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

Uwaga!

W trosce o bezpieczeństwo przypominamy o konieczności zakrywania  ust i nosa, o obowiązkowej dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu społecznego.

 

INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

19 PAŹDZIERNIKA / WTOREK /

17.00 – 18.00

KLASY I – II

1a –  p. Katarzyna Terlecka wychowawca - sala 111

1b – p. Dorota Łupińska wychowawca  – sala 113

1c –  p. Magdalena Korżyńska wychowawca - sala 112

2a – p. Katarzyna Zasim wychowawca - sala 212

2b – p. Joanna Mikłaszewicz wychowawca - sala 210

2c – p. Anna Szatyłowicz wychowawca -  sala 214

  1. Weronika Włostowska-Zdanowicz – język angielski – sala 203
  2. Martyna Tołcz – język angielski – sala 205
  3. Beata Bogdan – język angielski – sala 204
  4. Barbara Puczyńska – religia prawosławna – sala 104
  5. Dorota Borsuk – religia katolicka – sala 102

 

 

20 PAŹDZIERNIKA / ŚRODA /

17.00 – 18.00

KLASY III – IV

3a – p. Magdalena Świrydowicz -  wychowawca  – sala  212

3b - p. Julita Nazaruk  - wychowawca  – sala 210

3c – p. Dominika Kosewska – Kozicka – wychowawca - sala 214

4a – p. Agnieszka Krygier - wychowawca, matematyka - sala 208

4b – p. Beata Bogdan - wychowawca, język angielski – sala 206

4c – p. Katarzyna Bobryk - wychowawca, przyroda – sala 202

  1. Agnieszka Krajewska – język polski – sala 107
  2. Dorota Rutkowska – język polski – sala 102
  3. Paulina Tenderenda – matematyka – sala 3
  4. Izabela Danilewska – plastyka – sala 109
  5. Urszula Iwaniuk – historia – sala 2
  6. B. Jabłońska –muzyka – sala 13
  7. Weronika Włostowska – Zdanowicz – j. angielski – sala 203
  8. Martyna Tołcz – język angielski – sala 205
  9. Beata Bogdan – jezyk angielski – sala 204
  10. Barbara Kołcz – informatyka – sala 110
  11. Marek Kowalczuk – wychowanie fizyczne – sala 113
  12. Robert Szawiel- wychowanie fizyczne – sala 115
  13. Rober Tworkowski – religia katolicka – sala 111
  14. Dorota Borsuk – religia katolicka - sala 112
  15. Barbara Puczyńska religia prawosławna– sala 104
  16. Anna Ościłowska – pedagog – sala 103

 

21 PAŹDZIERNIKA / CZWARTEK /

17.00 – 18.00

Klasy V - VIII

5a - p. Agnieszka Krajewska – wychowawca;  język polski – sala 107

5b - p. Paulina Tenderenda – wychowawca;  matematyka – sala 3

6a - p. Halina Arciszewska – wychowawca; biologia , wdż – sala 13

7a - p. Urszula Iwaniuk – wychowawca; historia, wos – sala 2

7b - p. Robert Szawiel-  wychowawca; wychowanie fizyczne – sala 109

7c - p. Barbara Kołcz –wychowawca;  informatyka – sala 110

8a - p. Dorota Rutkowska – wychowawca;  język polski – sala 102

8b - p. Weronika Włostowska – Zdanowicz – wychowawca;  j. angielski – sala 203

  1. Barbara Stankiewicz – geografia , edb – gabinet dyrektora
  2. Izabela Danilewska – plastyka – sala 109
  3. Agnieszka Krygier – matematyka - sala 208
  4. Anna Świętkowska – geografia – sala 212
  5. Anna Mieszkowska – fizyka – sala 206
  6. Katarzyna Bobryk – chemia -sala 202
  7. B. Jabłońska –muzyka – sala 210
  8. Martyna Tołcz – język angielski – sala 205
  9. Beata Bogdan – jezyk angielski – sala 112
  10. Marek Kowalczuk – wychowanie fizyczne – sala 113
  11. Rober Tworkowski – religia katolicka – sala 111
  12. Agnieszka Jezierska – technika – sala 104
  13. Małgorzata Muśko – język angielski , język rosyjski – sala 204
  14. Anna Ościłowska – pedagog – sala 103

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Pobierz

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6
Szkoła Podstawowa Nr 42 
im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki
w Białymstoku

ul. Sokólska 1, 15-865 Białystok
tel. 85 66-47-407
e-mail: zsps6@um.bialystok.pl

Inspektor Danych Osobowych
Ewelina Sapieszko 
e-mail: sp42@iod.expert 

Powrót na początek strony