Konkursy

Rok szkolny 2020/21

Szkolny konkurs o tytuł Mistrza Kodowania

Mistrz Kodowania:

klas I-III - Paweł Gawinowicz
klas IV-VI - Karol Czołombitko
klas VII-VIII - Karolina Gawinowicz

Szczegółowe wyniki na stronie:
https://view.genial.ly/60b380ac2f81820d41309285/horizontal-infographic-diagrams-mistrz-kodowania-2021

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy. 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”

  1. Hanna Kowalewska klasa 2b - I miejsce w kategorii klasy 2
  2. Anna Rogowska klasa 2b - II miejsce w kategorii klasy 2
  3. Natalia Żemojduk klasa 2c - III miejsce w kategorii klasy 2
  4. Grzegorz Gobcewicz klasa 2c - III miejsce w kategorii klasy 2
  5. Kornelia Kowalewska klasa 2b - III miejsce w kategorii klasy 2
  6. Aleksandra Golak klasa 2c - wyróżnienie w kategorii klasy 2
  7. Aleksandra Tarasik klasa 3c - I miejsce w kategorii klasy 3
  8. Kuba Namiot klasa 3a - I miejsce w kategorii klasy 3
  9. Julian Czarniecki klasa 3b - II miejsce w kategorii klasy 3
  10. Wiktoria Radziewicz klasa 3c - III miejsce w kategorii klasy 3
  11. nna Barszczewska klasa 3a - Wyróżnienie w kategorii klasy 3

Serdecznie gratulujemy!!!

XX Podlaski Konkurs Plastyczny „Pisanki, kraszanki, wyrywani”.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów tego konkursu znaleźli się nasi uczniowie:

  1. Zuzanna Szerszeń z klasy 2c- nagroda
  2. Natalia Opolska z klasy 3c- wyróżnienie
  3. Hanna Siemieniuk z klasy 2c- wyróżnienie
  4. Hanna Wydra z klasy 3c- wyróżnienie
  5. Oliwia Turczewska z klasy 2a- wyróżnienie

 Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs „Kapelusz Pani Wiosny”

 I miejsce:

  1. Daria Maksimiec kl. 2c
  2. Amelia Sobolewska kl. 2c
  3. Maja Kunicka kl. 3c

II miejsce:

  1. Karol Bergiel kl. 3c
  2. Natalia Opolska kl. 3c
  3. Nadia Świderska kl. 2c

III miejsce:

  1. Maja Kotuk kl. 2c
  2. wyróżnienia:
  3. Kamil Wysocki kl. 1b
  4. Beata Wysocka kl. 3a
  5. Maja Czapiuk kl. 3b
Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs na najpiękniejsze „Życzenia dla Niepodległej”

 Oto laureaci:

  1. Zosia Nowicka  VIII a
  2. Gabriel Falkowski  VI c
  3. Natalia Werdoni  VII a
  4. Szymon Oleksza  IV a
  5. Mateusz Dubowski IV b

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6
Szkoła Podstawowa Nr 42 
im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki
w Białymstoku

ul. Sokólska 1, 15-865 Białystok
tel. 85 66-47-407
e-mail: zsps6@um.bialystok.pl

Inspektor Danych Osobowych
Ewelina Sapieszko 
e-mail: sp42@iod.expert 

Powrót na początek strony