Wyniki konkursu "Okno na Polskę"

Kilka dni temu zakończył się konkurs Samorządu Uczniowskiego na dekorację okna lub drzwi „Okno na Polskę”. Byliśmy niezmiernie zaskoczeni kreatywnością i pomysłowością naszych uczniów. W konkursie wzięło udział 7 osób, które pokazały jak uczciły odzyskanie niepodległości przez Polskę.

Dziękujemy za zdjęcia Waszych przepięknie udekorowanych okien i drzwi.

W takim konkursie nie można wybrać najlepszych prac, ponieważ wszystkie zostały wykonane z wielkim zapałem i wszystkie pokazują, że patriotyzm jest w sercach naszych uczestników. W związku z tym pragniemy poinformować, że wszyscy otrzymują nagrody! :)

Serdecznie gratulujemy!

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 42 
im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki
w Białymstoku

ul. Sokólska 1, 15-865 Białystok
tel. 85 66-47-407
e-mail: zsps6@um.bialystok.pl

Inspektor Danych Osobowych
Ewelina Sapieszko 
e-mail: sp42@iod.expert 

Powrót na początek strony