Jak wybrać szkołę ponadpodstawową - warsztaty klasy VIIIc

Uczniowie klasy VIIIc, dzięki udziałowi w warsztatach w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, mogli uporządkować swoją wiedzę dotyczącą dalszej drogi kształcenia.
Dowiedzieli się, jak ważna przy wyborze szkoły ponadpodstawowej jest znajomość siebie, swoich możliwości, talentów, predyspozycji.

Uzyskali odpowiedzi na pytania dotyczące elektronicznego systemu rekrutacji do tych szkół oraz poznali dodatkowe źródła informacji na ten temat. Dostali zaproszenie do indywidualnego kontaktu w celu rozpoznania swoich możliwości i właściwego wyboru dalszej edukacji.

W warsztatach uczestniczyli też koledzy z Ukrainy i Białorusi, dla których wybór dalszej drogi kształcenia w Polsce jest bardzo ważny.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://waszaedukacja.pl