Świętujemy Dzień Języka Angielskiego!

Dzień Języka Angielskiego, który przypada 23 kwietnia, w naszej szkole był pełen radości, nauki i kreatywności! Uczniowie klasy 5 stworzyli specjalne zadania z języka angielskiego dla wszystkich klas od 4 do 8. Ćwiczenia były przygotowane w taki sposób, aby wszyscy mogli wziąć w nich udział. Były łamańce językowe, fiszki, rozsypanki wyrazowe, gramatyczne potyczki, pytania o kulturę i historię anglojęzycznych państw oraz wiele innych. Uczniowie starali się wykonać zadania jak najlepiej, rozwijając swoje umiejętności językowe i zdobywając nową wiedzę.

Tego dnia podczas lekcji uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie wiadomości o Londynie - jednym z najbardziej fascynujących miast anglojęzycznych. Klasy młodsze, poznając najważniejsze londyńskie zabytki, odkrywały tajemnice tego historycznego miasta. Natomiast klasy starsze, wykorzystując koło fortuny, stawiały sobie wyzwanie odpowiadając na kreatywne pytania... oczywiście po angielsku!

Klasie 5 bardzo dziękujemy za przygotowanie atrakcji na Dzień Języka Angielskiego!