Pierwszy Dzień Wiosny :)

Pierwszego Dnia Wiosny pogoda nas nie rozpieszczała, ale to nie przeszkodziło naszym uczniom w dobrej zabawie :)

Tego dnia zadaniem każdego ucznia było wykonanie pióra mocy. Uczniowie pisywali na nim jakie mają talenty i co im daje moc. Ze wszystkich pojedynczych piór powstały SKRZYDŁA MOCY, które można podziwiać na parterze szkoły. Zachęcamy do zrobienia z nimi zdjęcia i poczucia mocy naszych uczniów :)

Zadaniem każdej klasy było wykonanie jak najdłuższego ŁAŃCUCHA DOBRYCH SŁÓW. Uczniowie z zaangażowaniem tworzyli ogniwa łańcucha, a każde z nich zawierało pozytywne przesłanie. Wszystkie łańcuchy ozdabiają szkołę!

Najdłuższe łańcuch wykonały klasy 4c, 4a oraz 8c i zostały nagrodzone kuponami do wykorzystania na lekcjach ;)

Ostatnią aktywnością, z którą musieli uporać się uczniowie było przeciąganie liny. Co to były za emocje! :)

Pierwszego Dnia Wiosny było kolorowo, aktywnie, kreatywnie i nie do pary. Uczniowie pamiętali, że 21 marca nie tylko witamy wiosnę, ale również solidaryzujemy się z osobami z Zespołem Downa w ramach Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Uczniowie pokazali swoje wsparcie, tolerancję oraz empatię i paradowali po szkole w kolorowych skarpetkach nie do pary :)

Śmiało możemy powiedzieć, że godnie powitaliśmy wiosnę w tym roku!