Konkurs fotograficzny dla kl. 4-8 „Dary Matki Zimy”

Plakat promujący konkurs Dary matki ziemi.

pomysłodawcą konkursu jest Bartek - uczeń kl. 7a

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym: „Dary Matki Zimy”

Konkurs jest organizowany przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Nr 42 w Białymstoku.

Celem konkursu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań fotografią oraz poznawanie walorów przyrodniczych.

Konkurs jest skierowany dla klas 4-8.

Tematem konkursu jest przedstawienie na fotografii malowniczego krajobrazu zimy w naszym województwie (może to być wschód lub zachód słońca, fotografia ilustrująca las, polanę, łąkę itd.)

Fotografia musi być zgodna z tematem, bogata w szczegóły i kolorystykę, staranna, estetyczna, charakteryzująca się ciekawym pomysłem.

Uwaga!

Uczestnik może nadesłać tylko jedną zatytułowaną przez siebie pracę w wielkości do 10MB w formacie JPG,PNG,RAW. Plik z zdjęciem należy podpisać (Imię i nazwisko, klasa.) W temacie e-maila należy wpisać tytuł konkursu, a w treści swoje dane (imię, nazwisko klasa) oraz tytuł.

Termin wysłania pracy: do 5 lutego 2024.r

Prace wysyłajcie na adres: samorząd42@sp42bialystok.pl