Międzynarodowa lekcja

Uczniowie 7a i 7b mieli okazję uczestniczyć w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Pearson and BBC Live Classes skierowanym do szkół na całym świecie.

Uczniowie wzięli udział w międzynarodowej lekcji na żywo poprzez platformę Zoom. Komunikowali się w języku angielskim z native speakerem oraz z rówieśnikami z innych krajów. Zajęcia The digital revolution poprowadziła Elizabeth Beer.

Uczniowie klasy 7a i 7b (gr.1) rozmawiali na temat rewolucji cyfrowej, bezpieczeństwa w sieci oraz wadach i zaletach używania Internetu z uczniami z Grecji i Hong Kongu.

Live Class okazała się wspaniałym doświadczeniem. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcji: odpowiadali, zadawali pytania i wymieniali uwagi z uczniami z innych krajów.

W 2020 roku projekt Pearson & BBC Live Classes został wyróżniony nagrodą ELTon w kategorii „Innovation in learner resources”, potwierdzającą innowacyjne rozwiązania i najwyższą wartość edukacyjną.