Nasi uczniowie nagrodzeni w konkursie „Kto to taki – wolontariusz?”

Czworo naszych uczniów zostało nagrodzonych w konkursie skierowanym do uczniów szkół podstawowych i specjalnych „Kto to taki – wolontariusz?”. Laureaci odebrali nagrody i wyróżnienia z rąk prezydenta Tadeusza Truskolaskiego.

II miejsce w kategorii prac artystycznych przygotowanych przez uczniów klas I-III otrzymała:

Zuzanna Bobryk z klasy III a

Wyróżnienie w kategorii prac artystycznych przygotowanych przez uczniów klas I-III otrzymała:

Kornelia Woronowicz z klasy III a

Wyróżnienia w kategorii prac literackich przygotowanych przez uczniów klas IV-VIII otrzymali:

Nadia Świderska z klasy V c
Błażej Muszyński z klasy V a

Konkurs „Kto to taki – wolontariusz?” zorganizowany w Białymstoku, miał zwrócić uwagę młodzieży nie tylko na pracę wolontariuszy, ale także na ich niezwykle cenną rolę w promowaniu idei dzielenia się dobrem.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Szczegóły na oficjalnym portalu miasta: www.bialystok.pl

Zdjęcia zaczerpnięte ze strony www.bialystok.pl