Szkoła do hymnu!

10 listopada, w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości, o symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy uczniowie oraz pracownicy szkoły ubrani na galowo dumnie zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. 

Między innymi w ten sposób wspólnie świętowaliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pamiętamy, iż tylko dzięki ogromnemu patriotyzmowi, duchowi polskości, walce i poświęceniu tysięcy rodaków my możemy dzisiaj cieszyć się wolnością. Wiemy też , że naszą rolą jest pielęgnować ten cenny skarb.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 42 
im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki
w Białymstoku

ul. Sokólska 1, 15-865 Białystok
tel. 85 66-47-407
e-mail: zsps6@um.bialystok.pl

Inspektor Danych Osobowych
Ewelina Sapieszko 
e-mail: sp42@iod.expert 

Powrót na początek strony