Ozdabiamy teren szkoły: sadzimy drzewka

Kiedy nadeszła cieplejsza pogoda, a wraz z nią oznaki wiosny, postanowiliśmy ozdobić teren przed naszą szkołą.

W ramach wspólnej inicjatywy każda klasa zasadziła jedno drzewko. Wszyscy uczniowie aktywnie brali udział w akcji: kopaliśmy dołki, przygotowywaliśmy drzewka, wkładaliśmy sadzonki do ziemi i przysypywaliśmy nią roślinki. Byliśmy świadkami każdego etapu, udzielając sobie wzajemnie wsparcia i rad, ponieważ ważne było, aby nasze drzewka rosły zdrowo i pięknie.

Teraz, przychodząc do szkoły, z dumą spoglądamy na efekty naszej pracy. Obserwujemy, jak rośliny się rozwijają, wypuszczają pąki i liście.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej szkoły i podziwiania naszych nowych przyjaciół - drzewek, które ozdobiły nasz teren.

Jednocześnie serdecznie prosimy o szacunek dla zieleni oraz o dbanie o nasze nowe ozdoby!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie i umożliwienie nam przeprowadzenia tak radosnej i ekologicznej akcji.