Pierwszaki w Epi-Centrum

5 listopada 2021r. klasy pierwsze zwiedziły wystawę w białostockim Epi-Centrum.  Buszowały w  Strefie Małego Odkrywcy gdzie miały okazję poznać pięć obszarów tematycznych: Poznawanie i wiedza, Poznaj swoje ciało, Technika, Świat budownictwa, Energia wody oraz Laboratorium Małego Odkrywcy (LABBAR). Wszystkie doświadczenia i zabawy dostosowane są tam do możliwości dziecięcego spostrzegania, dzięki czemu nasze dzieci miały  możliwość poznawania świata nauki „z pierwszej ręki”.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 42 
im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki
w Białymstoku

ul. Sokólska 1, 15-865 Białystok
tel. 85 66-47-407
e-mail: zsps6@um.bialystok.pl

Inspektor Danych Osobowych
Ewelina Sapieszko 
e-mail: sp42@iod.expert 

Powrót na początek strony