Kreatywne akwarium

Uczniowie klasy 5A i 5B na zajęciach kreatywnych wykonali wspaniałe prace plastyczne na folii spożywczej przedstawiające akwarium.

Malowanie na folii to zupełnie inna forma działań plastycznych oraz sensorycznych. Malując na folii dzieci stymulują zmysł dotyku oraz wzroku. Jest to także doskonałe ćwiczenie motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz kreatywności. Zabawa pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty.

Uczniowie wykonali wspaniałe dzieła sztuki, którymi chcą się pochwalić w niżej zamieszczonej galerii. Malowanie na folii jest zupełnie inne niż malowanie na papierze a efekty mogą je zaskoczyć. Przezroczysta folia pozwala zobaczyć swoje dzieło z dwóch stron dając nowe spojrzenie na namalowany obrazek.