Konkurs! Zbieramy kroki dla WOŚP!

Zbieramy kroki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

i bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie dla szkół :)

Nasza szkoła bierze udział w konkursie dla szkół podstawowych na największą liczbę kroków.

Konkurs wystartował 24 stycznia i potrwa do 6 LUTEGO!

Przewidziane są setki nagród indywidualnych dla uczniów 20 najbardziej zaangażowanych szkół, a dodatkowo, każdy aktywny uczeń to 5 zł na WOŚP.

ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ
Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Co należy zrobić?

1. Zapytaj Rodziców, czy możesz wziąć udział w zabawie.

2. Za zgodą Rodziców pobierz APLIKACJĘ MOBILNĄ PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

3. ZAREJESTRUJ SIĘ
Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy szkołę, której jest uczniem tzn. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01.2022 - 6.02.2022 r.  Szkoła jest widoczna i możliwa do wyboru w aplikacji mobilnej.

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI [KLIK] (oraz w pliku poniżej)

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej.

Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01.2022 do 6.02.2022. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Dodatkowo, za każdego ucznia, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN.

Celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W razie jakichkolwiek trudności technicznych warto pisać do organizatora: pomoc@pho3nix-kids.com
ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA [KLIK] (oraz w pliku poniżej)

Pho3nix Kids Poland