Klasy IV-VIII

"Myślę więc nie śmiecę"

W trzeci weekend września przypadła 28 akcja sprzątania świata. Tegoroczne hasło brzmiało: "Myślę więc nie śmiecę". Niepotrzebny plastik, papier czy tekstylia to nie tylko surowiec, ale - jak się okazało - doskonały materiał dla małych artystów. W ramach zajęć rozwijających kreatywność  uczniowie klasy 5B wykonali wspaniałe prace plastyczne. Wszystkie te dzieła zostały wykonane w imię dbania o środowisko naturalne i mądre gospodarowanie odpadami.

Zdjęcie dzieci z pracami.jpg

#WIRUS jest również w sieci!!

Klasa 8b wzięła udział online w wydarzeniu Komendy Wojewódzkiej Policji oraz szkoły INFOTECH poświęcone wirusom w sieci, wyłudzeniom, oszustwom internetowym.
Spotkanie poświęcone było kształtowaniu świadomości o występujących zagrożeniach w sieci, a także sposobach zabezpieczenia się przed ewentualnym ryzykiem korzystania z instrumentów finansowych przez Internet.

plakat cyberbezpieczni.jpg

Dzień Ziemi w IVa